Правова допомога фізичним особам

Майнові спори виникають з приводу різних речей але найрозповсюдженішим видом майнових спорів, які доходять до суду, є спори про захист права власності на нерухоме майно.

Власник має право вимагати усунення перешкод у користуванні, витребувати мано із чужого незаконного володіння, визнавати права власності, у разі його невизнання іншими особами.

У разі, якщо Ви плануєте придбати нерухомість, адвокати АО «Бойчук і партнери» допоможуть Вам у оцінці Ваших ризиків у разі придбання майна, з’ясують законність придбання майна теперішнім власником, наявність спорів щодо такого майна.

Зокрема, адвокати АО «Бойчук і партнери» нададуть Вам кваліфіковану правову допомогу у спорах:

 • Про визнання права власності на нерухоме майно;
 • Про витребування майна із чужого незаконного володіння;
 • Про усунення перешкод у користуванні майном;
 • Про визнання недійсними договорів дарування нерухомого майна;
 • Про визнання недійсними або розірвання договорів довічного утримання;
 • Про визнання недійсними договорів купівлі-продажу;
 • Щодо стягнення орендної плати;
 • Щодо відшкодування вартості мана та прибутків від користування майном;
 • Та у інших майнових спорах.

Сімейні спори зазвичай пов’язані із сильними переживаннями та емоціями Клієнта. Адвокати нашого Адвокатського об’єднання стануть на Ваш захист у разі виникнення сімейного спору між Вами та іншим із подружжя, а також іншими членами Вашої родини.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» готові допомагати Вам у врегулюванні спору до суду. Для цього ми розробимо для Вас проект угоди про утримання дітей, про поділ мані подружжя, проконсультуємо з питання щодо звернення до органу опіки і піклування для визначення місця проживання дитини та часу побачень із дитиною.

Для запобігання виникнення спорів у майбутньому ми проконсультуємо щодо укладення шлюбного договору, розробимо проект договору.

До сімейних спорів відносять:

 • Розірвання шлюбу;
 • Поділ мана подружжя;
 • Визначення місця проживання дітей;
 • Позбавлення батьківських прав;
 • Про встановлення часу побачень із дитиною;
 • Стягнення із матері або батька, які проживають окремо від дитини, аліментів на утримання дитини;
 • Стягнення аліментів на утримання іншого із подружжя;
 • Стягнення аліментів на утримання батька або матері;
 • Інші спори пов’язані із правами та обов’язками батьків, дітей, подружжя.

Наші фахівці проконсультують Вас щодо порядку та строків отримання спадщини, допоможуть Вам зібрати необхідні документи. У разі, якщо Ви перебуваєте закордоном ми допоможемо Вам звести кількість поїздок до України для отримання спадщини до мінімуму.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» надають Вам кваліфіковану правову допомогу у разі, якщо виник спір між спадкоємцями та виникла необхідність захищати свої права у суді. Спадкові спори обтяжені тим, що вони виникають після смерті рідної людини і виникають між родичами щодо спадкового майна. Також іноді у спадкоємців виникають складнощі у спадкуванні у разі, якщо вони втратили або не мають оригіналів документів, що підтверджують право власності спадкодавця, або у разі, якщо спадкодавець не завершив процедури щодо оформлення свого права власності.

Ми допоможемо Вам захистити свої права та інтереси щодо:

 • Визнання заповіту недійсним;
 • Усунення від права на спадкування;
 • Визнання права власності на спадкове майно;
 • Право на обов’язкову частку у спадковому мані;
 • Договору між спадкоємцями щодо розподілу спадщини;
 • У інших спадкових спорах.

У цій категорії найпоширенішими є спори про виселення та вселення, про визначення порядку користування житлом. Вони розглядаються у порядку позовного провадження та бувають достатньо складними. Наші адвокати, у разі недосягнення між сторонами домовленостей, складуть для Вас позовну заяву та, у разі потреби, представлятимуть Вас у судових засіданнях.

Запорукою успіху у таких справах є їх ретельна підготовка. Зазвичай, необхідно зібрати велику кількість доказів – документів від органів державної влади, органів місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних органів. Лише ефективна співпраця адвоката та Клієнта допоможуть досягти позитивного результату.

Кредитні спори останнім часом набули особливого поширення. Законодавство з цих питань є досить складним і розгалуженим, судова практика надзвичайно мінлива, інколи до несподіваності. Особливістю кредитних спорів є те, що проти Вас працює машина юридичних управлінь банків та «топових» юридичних фірм, які обслуговують ці банки. Але, для Вас все це буде за кадром. У судове засідання прийде звичайний юрист банку, якій діятиме по ретельно розробленій технології. Не виключені Ваші вкрай неприємні контакти із факторинговими та колекторськими компаніями.

Якщо склалася ситуація, при якій Ви вже не маєте можливості погашати кредит, наші фахівці нададуть поради щодо мінімізації наслідків, можливого досудового врегулювання спору та щодо поведінки із факторинговими та колекторськими компаніями.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» допоможуть відстояти Ваші права та інтереси у суді як боржника та/або поручителя, допоможуть у з’ясуванні наскільки обґрунтовано нарахуванні відсотки та штрафні санкції, допоможуть мінімізувати наслідки такого спору.

У деяких випадках залежно від Вашої ситуації можливе укладення мирової угоди із банком або його правонаступником на стадії судового розгляду або на стадії виконання судового рішення. Адвокати АО «Бойчук і партнери» можуть виступати у переговорах  із стягувачем від Вашого імені та допомогти Вам укласти угоду, яка відповідатиме Вашим інтересам.

Зазвичай при укладенні договору позики сторони керуються довірою одна до одної та легковажно ставляться до оформлення документів. Як для боржника так і для позикодавця є важливим правильно скласти договір позики або боргову розписку. Лише правильно склавши договір позики або розписку сторони зможуть ефективно захисти свої права у разі невиконання договору іншою стороною.

Наші фахівці допоможуть Вам скласти договір позики або боргову розписку.

У разі необхідності, адвокати АО «Бойчук і партнери» складуть для Вас позов та виступатимуть у суді на Ваш захист.

Якщо Ви є боржником, наші фахівці проконсультують Вас як правильно оформити повернення боргу. У разі неправомірних вимог від Вас про повернення позики, якої Ви не брали або у сумі більшій ніж Ви винні, наші адвокати складуть відповідні заперечення на позов кредитора та виступлять на Ваш захист у суді.

Трудові спори є складним видом спорів, оскільки пов’язані із розгалуженим законодавством, що було розроблене ще за радянських часів та не відповідає сучасним вимогам.

Трудові спори є спорами між роботодавцем та працівником. Частою проблемою у таких спорах є відсутність у працівника примірнику колективного договору, різних положень підприємства та посадових інструкцій.

Адвокати АО «Бойчук іпартнери» готові допомогти у складанні та належному оформленні заяв, скарг та позвів працівника до роботодавця представництво працівника у суді.

Спори щодо проходження державної служби є різновидом трудових спорів, які утруднені особливим статусом працівника та додаткових вимог до нього як державного службовця.

Найчастішими спорами серед трудових спорів є:

 • Стягнення нарахованої але не виплаченої заробітної плати;
 • Перерахунок заробітної плати та стягнення заборгованості із виплати заробітної плати;
 • Поновлення на роботі;
 • Стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу;
 • Визнання положень трудового договору чи колективного договору недійсними;
 • Інші спори між працівником та роботодавцем.

Для роботодавця дотримання трудового законодавства та належного оформлення працівників є важливим, оскільки звернення працівника до суду та до різних установ із скаргами може призвести до значних витрат на погашення заробітної плати за час вимушеного прогулу, та на сплату штрафів за порушення законодавства про працю та охорону праці.

для юридичних осіб, для фізичних осіб – підприємців

Наші фахівці складуть для Вас договір із контрагентом або проаналізують наданий ним договір. Ми проведемо моніторинг Вашого контрагента. Ми допоможемо Вам звести Ваші ризики до мінімуму.

У разі якщо виник спір у зв’язку із неналежним виконанням укладеного Вами договору адвокати АО «Бойчук і партнери» допоможуть Вам провести досудове врегулювання спору та, у разі потреби, виступлять на захист Ваших прав та інтересів у суді щодо:

 • Визнання договору недійсним;
 • Стягнення боргу за договором;
 • Стягнення збитків та упущеної вигоди;
 • Розірвання договору.

Спори щодо стягнення заборгованості є найпоширенішими господарськими спорами. Важливу роль у таких спорах відіграють належним чином оформлені документи.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» допоможуть Вам зібрати необхідні документи та кваліфіковано представлять Вас та Вашу компанію у суді.

Також наші фахівці допоможуть Вам на стадії виконання судового наказу якомога швидше вжити належних заходів для стягнення коштів.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» нададуть Вам кваліфіковану допомогу у організації та проведенні загальних зборів Товариства.

У разі необхідності, наші фахівці візьмуть учать у загальних зборах Товариства від Вашого імені.

Також наша команда надасть Вам правову допомогу у корпоративних спорах.

Сторонами у корпоративному спорі є:

 1. юридична особа та її учасник (засновник, акціонер, член), у тому числі учасник, який вибув;
 2. учасники (засновники, акціонери, члени) юридичної особи.

Вам надійшов акт податкової перевірки або податкове рішення-повідомлення? Адвокати АО «Бойчук і партнери» нададуть Вам наступну правову допомогу:

 • Консультування щодо листування із контролюючими органами;
 • Оскарження податкових рішень-повідомлень;
 • Консультування клієнта стосовно збору і підготовки доказів для судового спору;
 • Участь від імені клієнта у судових засіданнях

Адвокати АО «Бойчук і партнери» завжди готові представляти Вашу компанію та Вас як фізичну особу-підприємця у господарських судах різних інстанцій.

Ви завжди маєте можливість довірити нам свої судові справи та не відволікатися від бізнесу.

допомога у кримінальних провадженнях

Ефективний захист підозрюваного та обвинуваченого можливий лише при ефективній співпраці такого підозрюваного чи обвинуваченого із адвокатом.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» допоможуть Вам вибудувати стратегію захисту, будуть Вашими захисниками на стадіях досудового розслідування та судового провадження.

Наші адвокати забезпечать Ваш захист при допитах, обшуках та інших слідчих діях.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» допоможуть Вам скласти заяву про злочин та допоможуть Вам ефективно захисти свої права та інтереси у кримінальному провадженні.

Для тих хто потерпів від злочину ми пропонуємо:

 • оскарження невнесення слідчим відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо вчиненого злочину;
 • визнання потерпілим, складення та подання відповідних заяв слідчому та скарг слідчому судді;
 • підготовка та подання цивільного позову від імені потерпілого;
 • представництво потерпілого під час слідчих дій та у судових засіданнях.

Адвокати АО «Бойчук і партнери» проконсультують Вас щодо порядку проведення допиту, розроблять стратегію Вашого захисту та поведінки.

Наші адвокати надаватимуть Вам кваліфіковану правову допомогу під час допиту.

До Вас прийшли із обшуком? Телефонуйте за номерами телефонів, що вказані на цьому сайті і до Вас виїде адвокат. Наші фахівці допоможуть Вам відстоювати свої права при проведенні обшуку. Складуть зауваження щодо порядку проведення обшуку, допоможуть, у разі наявності, зафіксувати порушення слідчого.

Адвокати допомагатимуть Вам у поверненні вилучених при обшуку речей.